Jiné

1. srpna 2013 v 2:13 | http://bloodlines.mypage.cz/
Kapitola z pohledu Dimitrije, z webu Richelle.

"Dimitriji!"
Okamžitě jsem se otočil při zaznění mého jména, střílejíc pohledem na blížící se strážce ve tmě. Na co myslel? Každý, kdo je dneska tady, věděl, jak zásadní bylo utajení. Nezáleželo na tom, že byl mladý a jednoduše nadšený z jeho první velké mise. Neměli jsme žádný prostor pro chyby, ne když tohle byla jediná příležitost za celý rok. Uvědomujíc si svou chybu, se zatvářil omluvně, i když to zdaleka nestačilo.
"Omlouvám se." Ztlumil svůj hlas na úroveň šepotu a poklepal si na ucho. "Komunikace nefunguje. Prohledali jsme dům a ony jsou už pryč. Musely být varovány, možná okruhem špehů na ulicích." Jak se jeho vzrušení vrátilo, mladý strážce - Laurence - začal mluvit rychle. "Přemýšlel jsem o tom. Pravděpodobně mají celou síť lidí, kteří s nimi pracují! To dává smysl, ne? Jak jinak by se jim podařilo udržet si před námi náskok tak dlouho? Nedá se říci, jak daleko tohle spiknutí zašlo! Můžeme dnes večer čelit celé armádě!"


Nic jsem neřekl a ani nedal nic najevo, když jsem přemýšlel nad jeho slovy. Opravdu bylo něco záhadného na tom, jak se páru dospívajících dívek podařilo utíkat bez odhalení celé dva roky, zvláště když jedna z nich byla vysoce postavená Morojská princezna a druhá byla delikventní dhampyrka s kázeňským spisem tak dlouhým, že pokořil školní rekordy. Když jsem v loni vstoupil do učitelského sboru Svatého Vladimíra a dozvěděl se o princeznině případu, byl jsem upřímně překvapen, že dívky nepláchly dřív. Pokud by do toho zapletly ostatní, mohlo to vysvětlit, jak dokázaly zůstávat skryté… a přesto, v žádné z našich informací jsme ani jednou neměli sebemenší náznak, že mají jediného komplice, natož "celou síť" nebo "armádu".
Mé mlčení dělalo Laurence nervózním, a už se nadále neusmíval. "To je teď nepodstatné," řekl jsem mu. "A nemá smysl dělat ukvapené závěry, když-"
"Dimitriji?" Ženský hlas zapraskal v mém sluchátku. "Vidíme je. Blíží se ze severu k rohu Brownu a Boudreauxu."
Bez dalšího slova k Laurencovi jsem se otočil a zamířil k uvedeným ulicím. Slyšel jsem, jak běží za mnou, ale jeho kroky byly kratší a nedokázal se mnou držet krok. Snažil jsem se přinutit ke klidu, jak se má tepová frekvence zvýšila, ale bylo to obtížné. Tohle bylo ono. Tohle bylo ono. Konečně bychom ji mohli dostat: Vasilisa Dragomirová, ztracená princezna, poslední ze svého rodu. I když jsem věděl, že veškerá práce strážce byla vážená - včetně vyučení budoucích strážců - část mě toužila po něčem více ve Svatém Vladimírovi. Když jsem se dozvěděl o Dragomirské princezně a o tom, jak utekla ze školy, nalézt ji se stalo mým osobním projektem, byl jsem neodbytně veden tím, že ostatní tvrdili, že je to beznadějné.
Já? Nevěřil jsem v beznaděj.
Zpomalil jsem svůj krok, jak se křižovatka blížila, dovolující Laurencovi, aby mě dohnal. Rychlá kontrola odhalila temné tvary ostatních strážců číhajících ve stínech a za objekty. Tohle bylo místo, které si vybrali k zadržení. Rychle jsem ustoupil z cesty a skryl se za strom, nutíc trhnutím hlavy Laurence udělat to samé. Nemuseli jsme čekat dlouho. Když jsem vykoukl zpoza stromu, viděl jsem dvě blížící se ženské postavy, jedna prakticky táhnula tu druhou. Zpočátku jsem předpokládal, že to musí být silnější dhampyrka pomáhající princezně, ale jak se přiblížily, jejich výšky a stavby těl odhalily, že to bylo přesně naopak.
Neměl jsem žádný čas k zamyšlení se nad touto podivností. Když byly šest stop ode mě, rychle jsem vyšel zpoza stromu a zablokoval jejich cestu. Zastavily se, a ať dhampyrka cítila jakoukoliv slabost, teď zmizela. Hrubě popadla princeznu za paži a prudce s ní škubla zpátky, aby dhampýrčino vlastní tělo sloužilo jako štít, držící mě od ní. Kolem nás, se rozprostřeli další strážci, zaujali obranné pozice, ale nepostoupí bez mého příkazu. Dhampýrčiny tmavé oči je zaznamenaly, ale udržovala svou pozornost zaměřenou přímo na mě.
Tak úplně jsem nevěděl, co od ní očekávat, možná to, že se pokusí utéct nebo bude prosit o svou svobodu. Místo toho se přesunula do více obranné pozice před princeznu a promluvila hlasem, který byl sotva více než zavrčením: "Nech ji na pokoji. Nedotýkej se jí."
Dívka byla beznadějně přečíslená, a přesto vzdorovala, jako bych byl ten v nevýhodné pozici. Ve chvílích jako byla tato, jsem byl rád, že mě moji staří učitelé v Rusku naučili tajit své pocity - protože jsem byl překvapen. Velmi překvapen. A když jsem viděl tuto dhampyrskou dívku, najednou jsem pochopil, s dokonalou jasností, jak se nám mohly vyhýbat tak dlouho. Síť kompliců? Armáda? Laurenc byl blázen. Princezna nepotřebovala síť nebo armádu, ne, když měla tohoto ochránce.
Rose Hathawayová.
Tady byla vášeň a intenzita, která z ní vyzařovala skoro, jako hmatatelná věc. Napětí naplňovalo každou část jejího těla, když si mě prohlížela, vybízejíc mě k prvnímu kroku. Ovládala ji taková zuřivost, jakou jsem nečekal - kterou nikdo nečekal, uvědomil jsem si, s největší pravděpodobností proto, že nemohli nahlédnout přes její kázeňské záznamy. Ale v jejích očích byl teď pohled, který říkal, tohle není žádný vtip, že raději tisíckrát zemře, než aby někomu dovolila ublížit princezně za jejími zády. Připomínala mi do kouta zahnanou divokou kočku, elegantní a krásnou - ale plně schopnou rozdrápat vám tvář, jestli ji vyprovokujete.
A ano, i ve slabém osvětlení jsem mohl vidět, že je krásná - smrtícím způsobem - a to mě také zasáhlo. Její fotky ji nevystihovaly správně. Dlouhé, tmavé vlasy rámovaly obličej naplněný druhem nekompromisní krásy, díky které by mohl muž snadno ztratit své srdce. Její oči, přestože byly naplněné nenávistí ke mně, ještě zvládaly být lákavé - což jí jen přidávalo na nebezpečnosti. Mohla být neozbrojená, ale Rose Hathawayová byla držitelkou mnoha zbraní.
Nechtěl jsem s ní bojovat a zvedl jsem ruce v uklidňujícím gestu, když jsem udělal krok kupředu. "Nechystám se-"
Zaútočila.
Viděl jsem to přicházet a nebyl jsem tolik překvapen samotnou akcí jako tím, že se o to vůbec pokusila s tak malou šancí na její straně. Měl jsem být překvapen? Nejspíše ne. Jak jsem vypozoroval, bylo jasné, že Rose byla ochotna udělat cokoliv a odhodlaná bojovat proti komukoliv, aby ochránila svou přítelkyni. Obdivoval jsem to - obdivoval, a hodně - ale to mě nezastavilo od výpadu, kterým jsem ji zablokoval. Dnes večer byla stále mým cílem princezna. A i když Rose mohla mít nadšení a vzdor, její útok byl nemotorný a snadno odrazitelný. Byla příliš dlouho bez formálního výcviku. Vzala to špatně a začala padat, a já si vzpomněl, jak dříve klopýtala. Instinktivně jsem natáhl ruku a chytil ji dřív, než mohla dopadnout na zem, držíc ji pevně na nohou. Ty dlouhé, úžasné vlasy jí spadly z obličeje, odhalujíc dvě krvavé značky na straně jejího krku. Další překvapení - ale to vysvětlovalo její únavu a bledou pleť. Její oddanost k princezně zřejmě sahala mnohem dál, než byla jen ochrana. Zaznamenávajíc mé zkoumání, Rose setřásla některé rozcuchané vlasy dopředu, aby zakryla krk.
Přes bezvýchodnost její situace, jsem viděl, jak se její pružné tělo připravuje na další útok. V reakci na to jsem se napjal, i když jsem nechtěl, aby tahle statečná, krásná a divoká dívka byla mým nepřítelem. Chtěl jsem ji jako… co? Nebyl jsem si jistý. Něco víc než nevyrovnanou rvačku na ulici v Portlandu. Byl v ní příliš velký potenciál. Tahle dívka mohla být nezastavitelná, kdyby byl její talent správně naměřován. Chtěl jsem jí pomoci.
Ale budu s ní bojovat, když budu muset.
Najednou, Princezna Vasilisa chytila svou přítelkyni za ruku. "Rose. Nedělej to."
Na chvíli se nic nedělo a všichni jsme stáli jako zmražení. Pak se pomalu napětí a nepřátelství uvolnilo z Roseina těla. No, ne všechno nepřátelství. V očích, které mě sledovaly, byl stále nebezpečný záblesk. Zbytek řeči jejího těla naznačovalo, že i když není ochotná přiznat porážku, připustí příměří - dokud jí nedám důvod k poplachu.
To jsem neplánoval. Také neplánuji znovu podcenit tuhle divokou dívku, pomyslel jsem si, když jsem na okamžik uzamkl svůj pohled s jejím. A já se ujistím, že ji ani nikdo další znovu nepodcení.
Spokojený s tím, že se uklidnila - alespoň na okamžik - odtrhl jsem oči z jejího temného pohledu a zaměřil se na princeznu. Koneckonců, uprchlík nebo ne, Vasilisa Dragomirová byla poslední z královské linie, a některé protokoly musely být dodrženy. Uklonil jsem se před ní.
"Mé jméno je Dimitrij Belikov. Přišel jsem vás vzít zpátky do Svatého Vladimíra, Princezno."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tali Tali | 1. srpna 2013 v 21:42 | Reagovat

Moc pěkné! Jsem ráda že Richelle napsala povídku z Dmitrijova pohledu. :-D :-D

2 Kačíí Kačíí | Web | 3. srpna 2013 v 12:50 | Reagovat

týjo,.. je fajn že si to jsem dala a já si to mohla přečíst :D :-)

3 *Sydney* *Sydney* | 3. srpna 2013 v 23:56 | Reagovat

Hezky jsem si to propůjčila z jiných stránek, jak lze vidět nahoře. No, třeba tím získávají reklamu a nové čtenáře :D

4 Kačíí Kačíí | Web | 19. srpna 2013 v 16:20 | Reagovat

na jejich stránku se du hned mrknout :D :D

5 DorothyHob DorothyHob | E-mail | 18. července 2017 v 21:37 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

6 ArleneTiert ArleneTiert | E-mail | 22. července 2017 v 1:42 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

7 Dol33lartize Dol33lartize | E-mail | 12. srpna 2017 v 19:41 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#p2HERq352x>
<img>http://0.00000007.ru/3#c5Gk4sH1SS</img>
</a>
------------------------
Стабильно огромное количество socks и proxy серверов онлайн
сейчас: 33557 IP в 198 странах мира
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что все наши прокси сервера на все сто процентов анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и абсолютно всех соединений без приложения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Укрыть или изменить свой IP можно двумя кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые расценки на безлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении времени действия аккуанта.
ICQ бот на всех абсолютно тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#psk6d59w5h>Vip proxy</a>
__________
openvpn 2
купить прокси списком
скачать обход блокировки вконтакте
анонимные прокси адреса

8 Avito777Hoila Avito777Hoila | E-mail | 15. srpna 2017 v 16:12 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито уф
турбо продажа +на авито со скидкой
авито омск
авито уфа
подавать объявление +на авито бесплатно

9 GeorgeDog GeorgeDog | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 14:25 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>рейтинг млм компаний 2017 в мире, сетевой маркетинг видео</a>

10 CharlesBor CharlesBor | E-mail | Web | 23. října 2017 v 15:29 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

11 BethanyNkr BethanyNkr | E-mail | Web | 25. října 2017 v 4:29 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama